Viikkokilpailujen 2018 voittajat ja lahjakorttiarvonnat

Viikkokilpailujen sarjojen voittajat saavat palkinnoksi Stockmannin lahjakortit. Lisäksi jokaisen viikkokilpailun yhteydessä suoritetaan osallistujien kesken Viking Line -lahjakorttien arvonta, sekä kerran kuussa Stockmannin lahjakortin arvonta.

Palkinnot ovat noudettavissa caddiemasterilta.  Onnea voittajille !

Viikkokilpailujen voittajat

Viikko 1

Sarja 1: Mika Kasanen
Sarja 2: Rauno Kuronen

Viikko 2

Sarja 1: Kari Järvinen
Sarja 2: Jouni Paavilainen

Viikko 3

Sarja 1: Risto Kettunen
Sarja 2: Marja Schanner

Viikko 4

Sarja 1: Jari Danielsson
Sarja 2: Hannu Korpivaara

Viikko 5

Sarja 1: Ilkka Jalonen
Sarja 2: Minnami Rainesalo

Viikko 6

Sarja 1: Timo Lehtinen
Sarja 2: Antero Jukola

Viikko 7

Sarja 1: Olli Karppinen
Sarja 2: Minnami Rainesalo

Viikko 8:

Sarja 1: Rauno Eskola
Sarja 2: Sinikka Kasko

Viikko 9:

Sarja 1: Mika Perttilä
Sarja 2: Arja Paavilainen

Viikko 10:

Sarja 1: Timo Lehtinen
Sarja 2: Eveliina Sintonen

Viikko 11:

Sarja 1: Jukka Tiainen
Sarja 2: Jouni Paavilainen

Viikko 12:

Sarja 1: Timo Lehtinen
Sarja 2: Sakari Pappila

Viikko 13:

Sarja 1: Tuomas Tiainen
Sarja 2: Maiju Kettunen

Viikko 14:

Sarja 1: Lasse Ilvessalo
Sarja 2: Ritva Vuorio

Viikko 15:

Sarja 1: Tomas Rosenquist
Sarja 2: Sakari Pappila

Viikko 16:

Sarja 1: Jari-Pekka Heino
Sarja 2: Sanni Savonen

Viikko 17:

Sarja 1: Juhani Kurronen
Sarja 2: Arja Paavilainen

Viikko 18:

Sarja 1: Leo Savonen
Sarja 2: Sanni Savonen

Viikko 19:

Sarja 1: Risto Kettunen
Sarja 2: Ritva Vuorio

Lahjakorttiarvonnat

Viikko 1

Sarja 1: Eino Halonen
Sarja 2: Rainer Björklund

Viikko 2

Sarja 1: Annika Ahlstedt
Sarja 2: Hannu Viitanen

Viikko 3

Sarja 1: Tuomas Tiainen
Sarja 2: Ritva Vuorio

Viikko 4

Sarja 1: Timo Lehtinen
Sarja 2: Minnami Rainesalo

Viikko 5

Sarja 1: Mika Kasanen
Sarja 2: Tuulikki Halonen

Viikko 6

Sarja 1: Mika Perttilä
Sarja 2: Juho Tiainen

Viikko 7

Sarja 1: Maiju Kurvi
Sarja 2: Riitta Anttilainen

Viikko 8:

Sarja 1: Olli Kaukinen
Sarja 2: Pirkko Koivula

Viikko 9:

Sarja 1: Sami Hyvönen
Sarja 2: Jaakko Järvinen

Viikko 10:

Sarja 1: Risto Kettunen
Sarja 2: Sinikka Kukkonen

Viikko 11:

Sarja 1: Ida Kaukinen
Sarja 2: Jasper Luukkanen

Viikko 12:

Sarja 1: Jussi Olkinuora
Sarja 2: Antero Jukola

Viikko 13:

Sarja 1: Juhani Kurronen
Sarja 2: Pia Wallenius

Viikko 14:

Sarja 1: Niclas Heino
Sarja 2: Riitta-Liisa Bäckman

Viikko 15:

Sarja 1: Konsta Westerlund
Sarja 2: Ida Danielsson

Viikko 16:

Sarja 1: Pekka Sintonen
Sarja 2: Maria Elemo-Räisänen

Viikko 17:

Sarja 1: Tom Rindell
Sarja 2: Sirkka Teittinen

Viikko 18:

Sarja 1: Anneli Alanen
Sarja 2: Kati Keskitalo

Viikko 19:

Sarja 1: Paul Schanner
Sarja 2: Eeva Punnonen

Viikkokilpailujen kuukausiarvonnat

Toukokuu: Pentti Katainen
Kesäkuu: Olli Karppinen
Heinäkuu: Pia Kumpulainen
Elokuu: Pentti Kallio
Syyskyy: Pekka Sintonen

SoitaKartta